Neymar’ın Messi isteği! ‘MSN’ye açık kapı

Geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen Formula 1 Bahreyn GP’sine katılan Neymar, burada kariyeriyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Yaşadığı çapraz bağ yırtığı nedeniyle ağustos ayına kadar sahalara dönmesi beklenmeyen Al-Hilal’in yıldızı, Arjantinli süper star Lionel Messi ile tekrardan birlikte oynamak istediklerini söyledi.

“Umarım tekrar birlikte oynarız”

Messi’nin arkadaşlarını Inter Miami’ye getirmesi ve onunla tekrar oynamak isteyip istemediği sorulduğunda Neymar, “Umarım tekrar birlikte oynayabiliriz. Leo harika bir insan, herkes onu futbolda tanıyor ve bence o çok iyi bir oyuncu. Mutluyum ve eğer o mutluysa ben de mutluyum.” sözlerini kullandı.

Hatırlanacağı gibi Inter Miami, 2023 yazında Messi’yi transfer ettiğinden beri Barcelona’daki eski takım arkadaşları Sergio Busquets, Jordi Alba ve Luis Suárez’i de kadroya ekledi.


Neymar gelirse ‘MSN’ yeniden toplanacak

Önce Barcelona, sonra PSG’de birlikte forma şansı giyen ikili 2013-2017 yılları arasında birlikte Barcelona’da forma giydikten sonra 2021-23 yılları arasında da PSG’de beraber oynadı. 

Neymar’ın Inter Miami’ye transfer edilmesi durumunda futbol dünyasının en iyi hücum üçlülerinden sayılan Messi, Suarez ve Neymar (MSN) yeniden ABD’de bir araya gelecek. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir