Hindistan’da otobüs şoförü direksiyon başında kalp krizi geçirdi

Hindistan’da şoförünün kalp krizi geçirdiği otobüs otobanda bariyerlere çarptı. 50 yolcunun bulunduğu otobüste 20 kişi ağır yaralandı. Delhi’ye doğru seyreden bir otobüsün Delhi-Meerut Otoyolu üzerinde yaşadığı dehşet verici kaza anına ait video internette paylaşıldı. Kazaya şoförün kalp krizi geçirmesi sebep olduğu öğrenildi.

50 YOLCUDAN 20’Sİ AĞIR YARALI

Video, Reddit’de anonim bir kullanıcı tarafından paylaşıldı ve kısa sürede büyük ilgi gördü. Bir dizi haber kaynağına göre, otobüsün içerisinde toplam 50 yolcu bulunduğunu ve bu korkunç kaza sonucu 20 yolcunun yaralandığını açıkladı.

ŞOFÖR KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Kaza, Didwari bölgesindeki Hawa Hawai restoranına yaklaşık bir kilometre mesafede meydana geldi. Videoda, otobüsün birdenbire kontrolünü kaybedip bariyerlere çarptığı görülüyor. 20 yolcunun yaralandığı kazada şoförün kalp krizi geçirdiği öğrenildi. Bu tür trajedilere neden olan sağlık sorunları, trafik güvenliği ve sürücülerin sağlığı konularında daha fazla farkındalığın önemini vurguluyor. Ayrıca, bu tür olayların önüne geçmek ve benzer trajik kazaları önlemek için trafik güvenliği önlemlerinin ne kadar kritik olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir