Teşkilat dizisi çok kritik bir eşiğe geldi! TRT1, tamam mı yoksa devam mı diyecek?

Yayınlandığı ilk günden bu yana izleyenlerin severek seyrettiği yapımlar arasında yer alan Teşkilat dizisinin 3.sezonunu tamamlamasına yalnızca sayılı günler kaldı. Zorlu ve yorucu geçen bir sezonu geride bırakmaya hazırlanan Teşkilat dizisiyle alakalı özellikle son zamanlarda akılları kurcalayan bir durum oldu.

Sezonun sezona doğru adım adım yaklaşılırken bir yandan da akıbetinin ne olacağı seyircilerin kafasında soru işareti oluşturdu. Alınan son bilgiler doğrultusunda yakın bir zaman sonra Teşkilat dizisinin 4.sezon çekimlerinin yapılıp yapılmayacağı belirlenecek. Bu gelişmenin üzerine Teşkilat dizisini yakından takip edenleri şimdiden bir merak sardı ve gözü kulağı TRT1’den gelecek açıklamaya çevrildi.

Kritik bir eşiğe gelen ve henüz karar aşamasında olduğu belirtilen Teşkilat dizisinin seyircisi 4.sezonda da ekranlardaki yerini alması için çağrıda bulundu.

7 Mart 2021’den beri yayınlanan Tims&B Productions imzalı Teşkilat dizisinin yönetmenliğini Burak Arlıel, yapımcılığını  Timur Savcı ve Burak Sağyaşar, senaristliğini ise Teşkilat Senaryo Ekibi üstleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir