AK Partili Kasal: “Hiçbir yerde bir araya gelemeyecek kişiler bir araya geldi”

Sevinç Kasal, yaptığı açıklamalarda, sahada bir coşku ve heyecanın olduğunu söylerken muhalefete HDP üzerinden yüklendi.

“YAPARSA AK PARTİ YAPAR”

Sevinç Kasal şunları söyledi:

Saha gerçekten çok heyecanlı. İstanbul Mitingi son noktayı koydu. O heyecan patlaması kendini çok daha fazla belli etti. Zaten bütün Türkiye ve dünya gördü. Saha çok güzel. 21 yıl güzel çalışmalar ve halkla birlikte olmanın getirdiği memnuniyet var. Tabii ufak tefek memnuniyetsizlikler ve muhalefetin öne çıkardığı durumlar olsa da halk ‘Yaparsa AK Parti yapar’ sloganını benimsemiş durumda. Soğana patatese vatana satmayız diyorlar. Bu ülke, Almanya’nın Fransa’nın emelleri ile bütünleşmeyecek. Böyle bir heyecan var. 

“HİÇBİR YERDE BİR ARAYA GELEMEYECEK KİŞİLER BİR ARAYA GELDİ”

CHP’nin yerel seçimlerde HDP desteği ile kazandığı her ne kadar gizleseler de biliniyor. Hiç bir yerde bir araya gelmeyecek kişilerin bir arada olması gerçekten çok şaşırtıcı. Meral Akşener zaten ‘Bu proje masa’ dedi. Halk bu şekilde görüyor. Ülkeye nasıl bir adalet gelecek ki terör örgütü üyelerini dışarı çıkaracaklar. Şehitlerimizin adaleti ne olacak? Çanakkale geçilseydi ülkemiz olmayacaktı. Bu yüzden bazen savaşla değil oylarla da masa arkası oyunlarla da bir ülke bağımsızlığını dış mihraklara teslim edebilir. Bunu bildiği için bu ruhu canlandıracağını dikkate alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir